Vadbe

NORDIJSKA HOJA

Vsak ponedeljek od 8.30 do 10.00. Zbor na parkirišču pred hotelom ALMA (bivši hotel Bor).

PRIJAVI SE

Društvo bolnikov z osteoporozo Kranj

Naslov: Jezerska cesta 41, 4000 Kranj

Telefon: 04/204-31-57 (pisarna v času uradnih ur), 040-496-698 (ob sredah med 12. in 14. uro), 041-382-270, 041-593-899

E-mail naslov: milena.zupin@siol.net, nada.cesen@gmail.com

Uradne ure: ponedeljek od 9 -11 ure in vsak prvi ponedeljek od 16 -17 ure – v pisarni; sreda od 12. do 14. ure na telefon 040-496-698

 

Ponedeljek 17.50 – 18.50 ŠENČUR v zgornjih prostorih stavbe ŠD Šenčur
  17.00 –  18.00 KRANJ – STRAŽIŠČE OŠ Stražišče – večnamenski prostor
  18.00 – 19.00 KRANJ – STRAŽIŠČE OŠ Stražišče – večnamenski prostor
  17.45 – 18.45 SREDNJA VAS v prostorih gasilskega doma Srednja vas pri Šenčurju
  18.00 – 19.00 GOLNIK Dom KS na Golniku
19.30 – 20.30 ŠKOFJA LOKA OŠ Ivana Groharja – Podlubnik (vhod levo)
19.15 – 20.15 OREHEK OŠ Orehek – mala telovadnica
19.30 – 20.30 Sp. BRNIK V prostorih gasilskega doma
20.00 – 21.00 KRANJ vodna terapevtska vadba – mali bazen v Olimpijskem  bazenu
   
Torek 18.30 – 19.30 KRANJ – STRAŽIŠČE OŠ Stražišče – večnamenski prostor
  17.00 – 18.00 VOKLO Gasilski dom Voklo
  18.30 – 19.30 KRANJ OŠ Staneta Žagarja – mala telovadnica
  18.00 – 19.00 GORENJA VAS OŠ Ivana Tavčarja
  19.30 – 20.30 ŽIRI OŠ Žiri – mala telovadnica v pritličju
  20.00 – 21.00 ŠKOFJA LOKA OŠ Cvetka Golarja – Trata
  19.30 – 20.30 PREDDVOR JOGA za osteoporozo – telovadnica v vrtcu STORŽEK
   
Sreda 9.30 – 10.30 KRANJ MEGA CENTER, Savska cesta 34
  18.00 – 19.00

19.00 – 20.00

TRŽIČ

 

OŠ Bistrica pri Tržiču
  19.00 – 20.00 VISOKO Kulturni dom
  17.30 – 18.30 CERKLJE Športna dvorana Cerklje
  18.30 – 19.30 CERKLJE Športna dvorana Cerklje
  17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

KRANJ OŠ Staneta Žagarja (mala telovadnica)
  17.30 –  18.30

18.30 – 19.30

KRANJ – PRIMSKOVO OŠ Simona Jenka – podružnica Primskovo (poleg zadružnega doma)
  18.30 – 19.30 KRANJ OŠ Simona Jenka – Ulica XXXI. divizije, Kranj (velika telovadnica)
  19.30 – 20.30 ŠKOFJA LOKA OŠ Ivana Groharja – Podlubnik (vhod levo)
18.30 – 19.30 ŽELEZNIKI ŠD Železniki
 
Četrtek 18.00 – 19.00

19.00 – 20.00

KRANJ OŠ Franceta Prešerna – velika telovadnica

 

  17.30 – 18.30 VOGLJE Gasilski dom Voglje
19.30 – 20.30 MAVČIČE OŠ Mavčiče – telovadnica
18.30 – 19.30 PREDDVOR Telovadnica v vrtcu STORŽEK
20.00 – 21.00 ŠKOFJA LOKA OŠ Cvetka Golarja – Trata